Zaznacz stronę

Ślub na początku maja

Pierwszy weekend maja. Za oknem przyjemna wiosenna aura. Część kwiatów początkowej fazie rozkwitu. Nasi bohaterowie – Emilia i Łukasz już w swoich rodzinnych domach dopinają ostatnie szczegóły związane z przyjęciem weselnym.

Państwo Młodzi przed Naszym obiektywem pierwszy raz pojawili się na miesiąc przed ślubem. Wówczas przygotowywaliśmy niespodziankę dla ich rodziców. Podziękowania w formie filmu, które wyświetliliśmy w dniu wesela. Taka forma najbardziej odpowiadała Emilce i Łukaszowi gdyż nie czuli się dobrze mówiąc do mikrofonu „na żywo”. Obawiali się, że o czymś zapomną lub, że zeżre ich trema.

Ale wróćmy do soboty. U Emilki cała rodzina czeka z niecierpliwością na to co ma nadejść. Emilka choć delikatnie w stresie, co chwilę żartuje i śmieje się do Świadkowej.

Choć Emilia z Łukaszem są Parą już kilka lat to widać, że czas nie ugasił żaru w ich oczach. Najlepiej było widać to na przysiędze w kościele. Wpatrzeni w siebie jak w obrazek. Pięknie!

Wesele Naszej Pary Młodej było planowane z dłuższym wyprzedzeniem i widać było, że żaden szczegół nie został pominięty. Dla Nas jednak najważniejsze było aby Emilka i Łukasz dobrze się bawili. Zasłużyli na to.

Udało Nam się uchwycić piękne kadry do zdjęć i filmu. Zresztą – zobaczcie sami co tam się działo.